Úvod Profil Produkty Prodej Služby Aktuality Kariéra Kontakty

MVK Chomutov 2023 30 let KERAMOST, a.s. Spring Star Show 2020 Velký test steliv 2020 Truck Trial - Braňany u Mostu, 29.4. a 30.4. 2023 23. Bentonitová konference Metal Kielce 2018 Mezinárodní výstava koček 2019 Výstava koček opět v Mostě 22. Bentonitová konference 21. Bentonitová konference Velký test steliv Výstava koček v Mostě Redesign obalů steliv pro kočky 20. Bentonitová konference Mezinárodní výstava koček 2016 Novinka - lehčené stelivo Provoz Malé Chvojno zrušen 19. Bentonitová konference FOND-EX 2014 Mezinárodní výstava koček v Mostě 2015 Jsme členy Těžební unie 18. Bentonitová konference Mezinárodní výstava koček 2014 Bentonitová konference 2013 20 let pod logem KERAMOST, a.s. Mezinárodní výstava koček 2013 Spuštěn nový portál steliv! FOND-EX 2012 Proč se (ne)bát toxoplasmózy? Štěpení KERAMOST, a.s. Bentonitová konference 2012 Křest brožury Jak se sází strom 2011 Bentonitová konference 2011 Mezinárodní výstava koček 2012 Bentonitový zpravodaj Sen zvířat 2011 Velký test steliv 2010 Aerodrom Most Propet 2011

Výstava koček opět v Mostě

POZVÁNKA NA MEZINÁRODNÍ VÝSTAVU KOČEK V MOSTĚ

Pro milovníky koček se v Mostě opět uskutečnila oblíbená mezinárodní výstava. Letošní ročník se konal ve dnech 5. – 6. května 2018 v Kulturním domě REPRE od 9:00 do 18:00. Návštěvníci zde mohli vidět různá plemena koček např. kočky exotické, perské, somálské, orientální či domácí, které hodnotili zahraniční posuzovatelé z Itálie, Polska, Německa, Maďarska a Švédska.

Společnost KERAMOST, a.s., hlavní sponzor výstavy, zde opět připravila propagační a prodejní akci svých bentonitových hrudkujících steliv, včetně nejnovějších trendů v podobě bílého steliva a voňavé novinky Mikeš Parfum. Dále byla v prodeji steliva značky Mikeš Light a Mikeš Premium. Při nákupu minimálně dvou balení steliva si zákazníci mohl zatočit na kole štěstí, kde vyhrával každý a to buď další balení Mikeš Parfum 5 kg zdarma nebo malý reklamní dárek. Pro dětské návštěvníky zde nechyběl ani obří nafukovací kocour Keramourek. Náš stánek se nacházel v přízemí Kulturního domu REPRE. Děkujeme za účast a návštěvu.

ČTVRT STOLETÍ SE STELIVEM PRO KOČKY

Snad každý majitel kočky u nás se již s tímto stelivem setkal. Ale málokdo asi tuší, že již v příštím roce to bude celých 25 let, co společnost KERAMOST, a.s. působí na trhu (tj. od přeměny ze státního podniku). Za tu dobu vyrobila přímo ohromné množství nejrůznějších druhů bentonitových hrudkujících steliv, které se liší barvou, jemností mletí či parfumací... Denně tak vyrobí až 70 tisíc ks steliv! A pozor, i při takto enormním množství klade neustálý důraz na kvalitu výrobků a spokojenost zákazníka. Právem se tedy může pyšnit i mezinárodně uznávaným certifikátem BRC, který svědčí o mimořádně vysoké úrovni kvality výroby a nastavených standardů ve společnosti.

Během několika posledních let uvedla akciová společnost KERAMOST na trh řadu nových a inovativních steliv. Jako vůbec první výrobce v Evropě přidal k již zavedeným bílým stelivům patentované lehčené stelivo Mikeš Light. Jeho výhodou je nízká váha, obdobně jako je tomu např. u silikagelu, a zároveň si zachovává schopnost hrudkování, stejně jako standardní bentonitová steliva. „Český trh je pro nás velice důležitý, a proto jsme začali spolupracovat se známým grafikem Ing. Karlem Hejkalem, který pro nás navrhl celou novou řadu obalů pro steliva MIKEŠ a BENKO. Pro naše zákazníky máme nyní k dispozici jak hnědá steliva značky Benko, šedá steliva Mikeš Standard, tak i bílá v obalu Mikeš Premium,“ upozorňuje obchodní ředitel, Ing. Zdeněk Vyskočil.

VOŇAVÁ NOVINKA: MIKEŠ PARFUM

Aby byla nabídka skutečně kompletní, přichází firma na trh s dalším novým stelivem, a to s přídavkem parfému, který je kočkami velmi dobře vnímán a není pro ně obtěžující, čímž se zase o něco vylepšuje komfort pro chovatele koček a kocourů. Mikeš Parfum je šedé hrudkující stelivo s hrubšími zrny, které má příjemnou vůni, a přitom je dostupné za bezkonkurenční cenu. „Tímto krokem rozšiřujeme nabídku o steliva, která se běžně prodávají na zahraničních trzích. Chceme na český trh přinést srovnatelnou kvalitu a sortiment, který je k dostání v sousedním Německu,“ vysvětluje Ing. Zdeněk Vyskočil a dodává: „Snažíme se sledovat nejnovější trendy v chovatelství koček a do budoucna tak přemýšlíme nad zařazením nových typů balení, například šestilitrové papírové kartony, které se snadno skladují. Dále zvažujeme i výrobu steliva obohaceného o aktivní pohlcovače pachu, které by měly plně zabránit nepříjemnému odéru z kočičí toalety. Uvidíme, jaké novinky si pro naše zákazníky připravíme do budoucna.“ Nabídku celé produktové řady za bezkonkurenční ceny naleznete na www.steliva.cz. Soutěžní akce a galerie z mezinárodních výstav koček jsou dostupné na facebookovém profilu společnosti KERAMOST, a.s. www.facebook.com/steliva.cz.

Ing. Jan Protivínský
vedoucí oddělení obchodních vztahů
KERAMOST, a.s.

Fotogalerie

mvk-plakat-2018 mvk-soutez-2018 mvk-banner-2018


copyright © KERAMOST, a.s.   /    design © martindesign.cz