Úvod Profil Produkty Prodej Služby Aktuality Kariéra Kontakty

Obecné informace Obchodní údaje Certifikace Compliance program a vnitřní oznamovací systém Společenská odpovědnost REACH Realizace projektů s podporou EU a ČR Rekultivace Redukce emisí CO2

Redukce emisí CO2

Nadace partnerství

Společnost KERAMOST, a.s. navázala dlouhodobou spolupráci s Nadací Partnerství a díky finanční podpoře byla vydána brožura Jak se sází strom. Nadace Partnerství má za cíl pomáhat lidem v ochraně a zlepšování životního prostředí. Během 20 let své existence podpořila prostřednictvím nadačních příspěvků ve výši přes 238 miliónů korun 2 722 projektů.

I když společnost KERAMOST, a.s. se již ve své přímé těžební činnosti řídí ekologickými normami, rozhodla se nad rámec toho finančně podpořit vydání brožury Jak se sází strom. Očekávaný výtěžek z prodeje bude věnován na výsadbu a ochranu stromů v České republice. Kompenzujeme tak emise oxidu uhličitého, předcházíme změnám klimatu a vytváříme prostor pro volně žijící živočichy.

Brožura Jak se sází strom byla slavnostně pokřtěna na brněnském výstavišti dne 25. června 2011 ředitelem Nadace Partnerství MVDr. Miroslavem Kundratou, předsedou představenstva Ing. Jiřím Fílou a významným hostem - zpěvačkou Evou Pilarovou.

V brožuře se dočtete, jak správně vysadit strom tak, aby dobře rostl a aby se z něj mohly těšit i další generace. Důležité je znát nejen technologii výsadby, ale i vědět, kam můžeme strom vysadit, jaký druh zvolit, že je v krajině nutné strom chránit proti okusu zvěří a ve městě zase proti vandalismu lidí. Dočteme se v ní také, jaké má strom ve městě či v krajině funkce nebo jak zapojit do výsadby širokou veřejnost.


Připojené dokumenty

Závěrečná zpráva 2011 - Nadace PartnerstvíFotogalerie

Certifikát Nadace Partnerství Křest brožury Jak se sází strom Křest brožury


copyright © KERAMOST, a.s.   /    design © martindesign.cz