Úvod Profil Produkty Prodej Služby Aktuality Kariéra Kontakty

Obecné informace Obchodní údaje Certifikace Compliance program a vnitřní oznamovací systém Společenská odpovědnost REACH Realizace projektů s podporou EU a ČR Inovace bentonitových steliv Energetické úspory Vývoj bentonitových pojiv nové generace Řídící systém sušáren bentonitu OPTIPA Vzdělávejte se pro růst v Ústeckém kraji Rekultivace Redukce emisí CO2

Realizace projektů s podporou EU a ČR

Inovace bentonitových steliv
Inovace lehčeného steliva včetně uvedení do sériové výroby a na trh. Při snížení objemové hmotnosti bude stelivo snadněji manipulovatelné, což bude mít pozitivní dopad na snížení emisí z dopravy na jednotku výrobku.

Energetické úspory
Projekt spadá do programu EKO-ENERGIE, který realizuje Prioritní osu 5 „Efektivní energie“.

Vývoj bentonitových pojiv nové generace
Projekt výzkumu a vývoje z programu IMPULS vypsaný Ministerstvem průmyslu a obchodu, jehož cílem byl vývoj nových kompozitních bentonitových pojiv pro slévárenské výroby.

Řídící systém sušáren bentonitu OPTIPA
Projekt z programu EFEKT 2007 vypsaný Ministerstvem průmyslu a obchodu v rámci Státního programu na podporu úspor energie a využití obnovitelných zdrojů energie.

Vzdělávejte se pro růst v Ústeckém kraji
Společnost KERAMOST, a.s. získala v rámci projektu "Vzdělávejte se pro růst v Ústeckém kraji II" dotace na vzdělávání zaměstnanců u vybraných profesí.


copyright © KERAMOST, a.s.   /    design © martindesign.cz