Úvod Profil Produkty Prodej Služby Aktuality Kariéra Kontakty

Spring Star Show 2020 Velký test steliv 2020 23. Bentonitová konference Mezinárodní výstava koček 2019 Čtvrtstoletí KERAMOST, a.s. Metal Kielce 2018 22. Bentonitová konference Velký test steliv Výstava koček opět v Mostě 21. Bentonitová konference Výstava koček v Mostě 20. Bentonitová konference Mezinárodní výstava koček 2016 Redesign obalů steliv pro kočky Novinka - lehčené stelivo Provoz Malé Chvojno zrušen 19. Bentonitová konference Mezinárodní výstava koček v Mostě 2015 Jsme členy Těžební unie FOND-EX 2014 18. Bentonitová konference Mezinárodní výstava koček 2014 20 let pod logem KERAMOST, a.s. Bentonitová konference 2013 Mezinárodní výstava koček 2013 Spuštěn nový portál steliv! Štěpení KERAMOST, a.s. FOND-EX 2012 Bentonitová konference 2012 Proč se (ne)bát toxoplasmózy? Mezinárodní výstava koček 2012 Bentonitová konference 2011 Sen zvířat 2011 Křest brožury Jak se sází strom 2011 Bentonitový zpravodaj Propet 2011 Velký test steliv 2010 Aerodrom Most

Spuštěn nový portál steliv!

Dlouhodobý výrobce vysoce kvalitního hrudkujícího bentonitového steliva, akciová společnost KERAMOST, si pro chovatele koček připravila zajímavou novinku. Na začátku února letošního roku byla spuštěna nová podoba internetového portálu pro chovatele koček přinášející spoustu užitečných rad, tipů a informací. Portál je provozován na webových stránkách www.steliva.cz a jak je již z názvu webových stránek patrné, je zaměřen na kočičí hygienu.

K tvorbě nového portálu vedla snaha posunout kvalitu služeb poskytovaných zákazníkům opět o krůček výše a je na místě říci, že se záměr vydařil. První ohlasy byly veskrze pozitivní a za svou prozatím krátkou dobu své existence se stal, zejména mezi chovateli koček, oblíbeným a pravidelně navštěvovaným. Jeho smyslem je na jednom místě soustředit vše užitečné pro začínající, zkušené i profesionální chovatele a přinést jim tak pohodlnější přístup k informacím z domova.

Struktura portálu je jednoduchá a každý návštěvník se v něm snadno zorientuje.

Věříme, že portál bude sloužit ke spokojenosti všech chovatelů koček a na závěr nezbývá než Vás pozvat k jeho návštěvě. Budeme samozřejmě vděční i za zpětnou reakci, jak se nový web líbí právě Vám.

Fotogalerie

úvod - steliva Steliva - detail produktu steliva - kontakty členství


copyright © KERAMOST, a.s.   /    design © martindesign.cz