Úvod Profil Produkty Prodej Služby Aktuality Kariéra Kontakty

Spring Star Show 2020 Velký test steliv 2020 23. Bentonitová konference Mezinárodní výstava koček 2019 Čtvrtstoletí KERAMOST, a.s. Metal Kielce 2018 22. Bentonitová konference Velký test steliv Výstava koček opět v Mostě 21. Bentonitová konference Výstava koček v Mostě 20. Bentonitová konference Mezinárodní výstava koček 2016 Redesign obalů steliv pro kočky Novinka - lehčené stelivo Provoz Malé Chvojno zrušen 19. Bentonitová konference Mezinárodní výstava koček v Mostě 2015 Jsme členy Těžební unie FOND-EX 2014 18. Bentonitová konference Mezinárodní výstava koček 2014 20 let pod logem KERAMOST, a.s. Bentonitová konference 2013 Mezinárodní výstava koček 2013 Spuštěn nový portál steliv! Štěpení KERAMOST, a.s. FOND-EX 2012 Bentonitová konference 2012 Proč se (ne)bát toxoplasmózy? Mezinárodní výstava koček 2012 Bentonitová konference 2011 Sen zvířat 2011 Křest brožury Jak se sází strom 2011 Bentonitový zpravodaj Propet 2011 Velký test steliv 2010 Aerodrom Most

Výstava koček v Mostě

VÝSTAVA KOČEK V RETRO STYLU 80. LET

Akciová společnost KERAMOST, a.s., přední výrobce bentonitových hrudkujících steliv, byl hlavním sponzorem Mezinárodní výstavy koček. Výstava s tématem "Retro 80. léta" se uskutečnila v sobotu 13. a v neděli 14. května 2017 na Zimním stadionu v Mostě. Na výstavě bylo k vidění téměř 200 kočičích šampiónů různých ušlechtilých i běžných plemen, ze známých např. Britské nebo Mainské kočky, z málo početných např. Kurilský Bobtail, Habešská, Korat atd. V sobotu proběhla soutěž o nejkrásněji vyzdobenou klec v retro stylu a v neděli se uskutečnila soutěž mladých chovatelů a vyhlášení kočičího šampiona hlavního sponzora. Poslední jmenované vyhodnocení patřilo habešskému koťátku se jménem "Vanilla Sky Laurie Lee" (zkráceně "Vanilka" :-) majitelky, paní Gabriely Vidímové. Na výstavě bylo možné zakoupit prémiové značky steliv za akční ceny. Zároveň nechybělo ani tradiční kolo štěstí, kde bylo možné vyhrát dárek nebo stelivo zdarma. Pro dětské návštěvníky byl připraven obří nafukovací kocour „Keramourek“, který se s každým rád vyfotil.

STELIVO, S KTERÝM UŠETŘÍTE ZÁDA I FINANCE

Na výstavě byla prezentována novinka v sortimentu KERAMOST, a.s. v podobě lehčeného steliva bílé barvy. MIKEŠ LIGHT má o 50 % menší hmotnost v porovnání s běžnými hrudkujícími stelivy a přitom si zachovává veškeré výjimečné vlastnosti bentonitových steliv, jako je spolehlivá tvorba hrudek, rychlá absorpce vlhkosti a doprovodných pachů.

Děkujeme všem návštěvníkům za zájem a těšíme se na shledanou při dalším ročníku této oblíbené výstavy.

Fotogalerie

Plakát MVK 2017


copyright © KERAMOST, a.s.   /    design © martindesign.cz